Serwis wulkanizacyjny

Home | Serwis wulkanizacyjny

Jakość kontroli i bezpieczeństwa pojazdu zależy od stanu kół, dlatego bardzo ważne jest monitorowanie stanu opon i okresowa ich diagnostyka. Sieć serwisów samochodowych ALMA AUTO CENTRUM oferuje usługi montażu opon we Wrocławiu, które realizowane są zgodnie z zaleceniami producenta. Nasi mistrzowie zwracają szczególną uwagę na regulację ustawienia kół.

Jakie usługi świadczy ALMA AUTO CENTRUM? Najpierw wyważenie kół. Usługa zakłada eliminację drgań poprzez rozłożenie masy koła względem jego osi. Wyważanie przeprowadza się, gdy samochód wpada w dołki na nierównościach drogi co może powodować nierównomierne zużycie opon a w rezultacie ich zniszczenie.

Najbardziej pożądana usługa – sezonowa wymiana opon – wykonywana jest wiosną i wczesną zimą w celu wymiany opon. Pompowanie opon – sprawdzenie ciśnienia w każdym kole za pomocą specjalnego urządzenia iw razie potrzeby napompowanie do wymaganego poziomu. Geometria kół – sterowność samochodu i tempo zużycia gumy zależą od prawidłowo ustawionego kąta kół.

konsultacja specjalistyczna

Profesjonalny Serwis wulkanizacyjny w przystępnej cenie

Udzielamy gwarancji na wszystkie materiały, części i wykonane prace.

Wymiana kółod 80 zł ZŁ
Wymiana opon z wyważeniemod 140 zł ZŁ
Wyważanie kółod 120 zł ZŁ
Geometriaod 250 zł ZŁ

ZALETY ALMA AUTO CENTRUM

01
ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

W oddziałach naszej sieci pracują pracownicy, którzy przeszli profesjonalne szkolenie. Szczególne podejście firmy do zatrudniania i szkolenia personelu zapewnia, że naprawy zostaną wykonane idealnie.

02
SPRZĘT SPECJALISTYCZNY

Nasze centra techniczne są wyposażone w profesjonalny sprzęt i niezbędne narzędzia. Nowoczesny sprzęt zapewnia jakość i szybkość pracy, pomaga rozwiązywać nietypowe problemy.

03
KOSZTY USŁUG

Automatyzacja procesów pozwala zaoszczędzić na rutynowych zadaniach i wyznaczyć minimalną cenę usług serwisowych.

04
STOSUNEK DO KLIENTÓW

Cenimy Twoje zaufanie, dlatego staramy się uwzględniać wszystkie wymagania i życzenia. Setki wdzięcznych opinii-potwierdzenie jakości i niezawodności wszystkich prac prowadzonych przez naszych specjalistów!

Inne usługi centrum technicznego

telegram