Serwis klimatyzacji

Home | Serwis klimatyzacji

Klimatyzacja jest integralną częścią nowoczesnego samochodu. Nie tylko zapewnia komfort osobom w samochodzie, ale także umożliwia wysuszenie powietrza w kabinie, co jest szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym. Po uruchomieniu sprężarki temperatura w kabinie nie zmienia się, a paliwo znika dwa razy szybciej? Aby niewielki wyciek czynnika chłodzącego nie zakończył się całkowitą wymianą sprzętu i problemami z silnikiem spalinowym, musisz udać się do serwisu samochodowego i umówić się na diagnozę klimatyzatora samochodowego.

W ALMA AUTO CENTRUM otrzymasz profesjonalną diagnostykę, profilaktykę, uzupełnianie klimatyzacji i jej naprawę za rozsądne pieniądze. Oprócz tankowania i naprawy systemów klimatyzacji oferujemy kompleksowe czyszczenie kanałów powietrznych z drobnoustrojów wywołujących alergie i przeziębienia. Ten rodzaj usługi jest wykonywany za pomocą specjalnych bomb dymnych i specjalnego sprzętu do ozonowania. Szybko, sprawnie i z gwarancją!

konsultacja specjalistyczna

Profesjonalny serwis klimatyzacji w przystępnej cenie

Udzielamy gwarancji na wszystkie materiały, części i wykonane prace.

Odgrzybianie od 60 ZŁ Umów się na wizytę
Ozonowanie od 60 ZŁ Umów się na wizytę
Sprawdzenie szczelności od 150 ZŁ Umów się na wizytę
Wymiana osuszacza klimatyzacj od 80 ZŁ Umów się na wizytę
Wymiana sprężarki klimatyzacji od 120 ZŁ Umów się na wizytę
Wymiana chłodnicy klimatyzacji od 150 ZŁ Umów się na wizytę
Serwis klimatyzacji czynnik R134 od 300 ZŁ Umów się na wizytę
Serwis klimatyzacji czynnik R1234YF od 340 ZŁ Umów się na wizytę
Naprawa sprężarki klimatyzacji od 350 ZŁ Umów się na wizytę

ZALETY ALMA AUTO CENTRUM

01
ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

W oddziałach naszej sieci pracują pracownicy, którzy przeszli profesjonalne szkolenie. Szczególne podejście firmy do zatrudniania i szkolenia personelu zapewnia, że naprawy zostaną wykonane idealnie.

02
SPRZĘT SPECJALISTYCZNY

Nasze centra techniczne są wyposażone w profesjonalny sprzęt i niezbędne narzędzia. Nowoczesny sprzęt zapewnia jakość i szybkość pracy, pomaga rozwiązywać nietypowe problemy.

03
KOSZTY USŁUG

Automatyzacja procesów pozwala zaoszczędzić na rutynowych zadaniach i wyznaczyć minimalną cenę usług serwisowych.

04
STOSUNEK DO KLIENTÓW

Cenimy Twoje zaufanie, dlatego staramy się uwzględniać wszystkie wymagania i życzenia. Setki wdzięcznych opinii-potwierdzenie jakości i niezawodności wszystkich prac prowadzonych przez naszych specjalistów!

Inne usługi centrum technicznego